Pabianice na Pikniku Funduszy Europejskich PDF Drukuj Email
W niedzielę, 27 czerwca na Rynku Manufaktury w Łodzi odbył się Piknik Funduszy Europejskich organizowany przez Urząd Marszałkowski w Łodzi. Miasto Pabianice prezentowało dwa realizowane obecnie projekty ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013.
  1. „Nie tylko podręcznik i tablica …” prezentacja
  2. „Poprawa dostępności i bezpieczeństwa transportu miejskiego na terenie gminy miejskiej Pabianice” prezentacja

Przez cały dzień na stoisku Miasta Pabianice można było uzyskać informacje na temat pozyskiwania funduszy unijnych i realizowanych projektów. Obsługę zapewnili pracownicy Referatu Funduszy Zewnętrznych UMP i Punktu Informacyjnego Europe Direct w Pabianicach. Nasze miasto było również widoczne na scenie głównej pikniku. O doświadczeniach w pozyskiwaniu środków unijnych i o realizowanych projektach opowiadali Wiceprezydent Pabianic Jarosław Cichosz i Kierownik Referatu Funduszy Zewnętrznych Mariusz Owczarek, których wystąpienia przeplatane były występami zespołu hip - hop GANESZ z Młodzieżowego Domu Kultury w Pabianicach (http://ganesz.com.pl/). Wszyscy uczestnicy imprezy mieli możliwość obejrzeć kolejno występy Ganesz Sound, Friski, Kinetik, Rocks oraz Crest. Pokazy pabianickich formacji tanecznych doskonale wpisały się w formułę imprezy o czym świadczyły długie brawa pokaż dym występie.

 

00parlamentarzysci
poprzednie  strona 1/5  następne
00parlamentarzysci
01parlamentarzysci
02MarszaekWojewdztwa
03MarszaekWojewodztwa

Od godziny 16:00 do 19:00 w ramach Podregionu Centralnego, Miasto Pabianice prezentowało projekty realizowane zarówno w ramach RPO WŁ, jaki i w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki czy Punktu Informacyjnego Europe Direct (http://europe-direct.pabianice.pl)

agnieszka i mariusz
poprzednie  strona 1/2  następne
agnieszka i mariusz
agnieszka i nasze stoisko
akcja promocyjna
ed agnieszka i marcin

Piknik Funduszy Europejskich jest cykliczna imprezą organizowaną przez Urząd Marszałkowski w Łodzi o charakterze promującym i informacyjnym tematykę unijną oraz możliwości pozyskiwania środków z UE. Pełna atrakcji impreza, gromadzi co rocznie wielu uczestników dla których przygotowywane są zabawy, konkursy i koncerty oraz punkty informacyjne gdzie można uzyskać wiedzę na temat pozyskiwania Funduszy Europejskich. Miasto Pabianice uczestniczyło w pikniku po raz 2, za rok też będziemy.

Do zobaczenia na Pikniku Funduszy Europejskich w 2011 roku w Łodzi.

 
Czy Pani/Pan jest ogólnie zadowolona/y z usług komunikacji miejskiej?